Aktualności

Za treści zamieszczone na stronie wyłaczną odpowiedzialnośc ponosi ALTS OLD-BOYS Lipsko. Za treść artykułów w żadnym stopniu nie odpowiada Powiat Lipski.

 • KOMUNIKAT KOŃCOWY

  z XVI POWIATOWEGO TURNIEJU PIŁKI HALOWEJ „W poszukiwaniu talentu piłkarskiego” – dla Szkół Podstawowych kl.VII-VIII  Lipsko 2020r.

   

 • Logo

  „W poszukiwaniu talentu piłkarskiego”

  Mamy zaszczyt zaprosić:  ( klasy VII i VIII ) WSZYSTKIE na XVI Powiatowy Turniej Piłki Halowej „W poszukiwaniu talentu piłkarskiego” LIPSKO 2020, który odbędzie się 29 lutego 2020r. (niedziela) o godz. 9.00 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej  w Lipsku przy ulicy Zwoleńskiej 16.

   

 • Logo

  Zaproszenie na turniej piłkarski

  X Turniej o Puchar Burmistrza Lipska i Prezesa ALTS OLD-BOYS Lipsko

  Alts Old-Boys Lipsko zaprasza  Wszystkie chętne drużyny na turniej piłkarski w dniu 08.02. 2020r od godziny 9.00 na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej  w Lipsku.

 • 14.12.2019

  II Memoriał Romana Ochyńskiego

  W sobotę 14 grudnia 2019 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Siennie odbył się II Memoriał Romana Ochyńskiego, którego byliśmy współorganizatorem. Turniej został rozegrany w trzech kategoriach - Amator, Pro do 40 lat, Pro powyżej 40 lat. W turnieju wzięło udział blisko 80 zawodników z kilku województw. Dla najlepszych zawodników ufundowano puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Memoriał miał na celu upamiętnienie Romana Ochyńskiego - starosty lipskiego, który zmarł 16 grudnia 2018 roku, w wieku 59 lat. Był on miłośnikiem sportu, a przede wszystkim tenisa stołowego i piłki nożnej oraz aktywnym członkiem ALTS OLD-BOYS Lipsko. Memoriał został zorganizowany po raz drugi przez dzieci i żonę Romana Ochyńskiego, przy wsparciu Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Siennie, Wójta Gminy Sienno.

 • IX MISTRZOSTWA POWIATU LIPSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM

  KOMUNIKAT KOŃCOWY z IX MISTRZOSTW POWIATU LIPSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM

 • 17.08.2019

  III Rowerowy Rajd Rodzinny

  Trasa rajdu wynosiła 14 km i biegła z Lipska do Woli Soleckiej i z powrotem. Każdy otrzymał pakiet startowy oraz pamiątkowy medal. Na boisku w Woli Soleckiej został rozegrany turniej ,,Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym”, w którym udział brali przedstawiciele rodzin. Za zajęcie pierwszych 3 miejsc, 3 najliczniejszych rodzin oraz najmłodszego i najstarszego uczestnika organizatorzy wraz z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchy Drogowego w Radomiu ufundowali specjalne nagrody.

 • V OTWARTY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

  KOMUNIKAT KOŃCOWY z V Otwartego Turnieju Piłki Nożmej  o Puchar Prezesa Old-Boys  Lipsko 2019r.

 • IX Otwarty Halowy Turniej

  KOMUNIKAT KOŃCOWY z IX Otwartego Turnieju Piłki Halowej  o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Lipsko oraz Prezesa Old-Boys  Lipsko Lipsko 2019.