Oddział Ginekologiczno-Położniczy w SPZZOZ w Lipsku wznowił po remoncie świadczenia usług medycznych

Archiwum » Archiwum 2021 » Oddział Ginekologiczno-Położniczy w SPZZOZ w Lipsku wznowił po remoncie świadczenia usług medycznych

Oficjalne oddanie wyremontowanego oddziału Ginekologiczno-Położniczego w SPZZOZ w Lipsku odbyło się 27 września. Oddział wznowił świadczenia usług medycznych od początku września bieżącego roku.

Wykonane prace modernizacyjne w placówce przyczynią się do podniesienia komfortu pacjentek przebywających na oddziale ginekologiczno-położniczym oraz ich nowonarodzonych dzieci.

Po przeprowadzonym remoncie placówka zapewnia nowoczesne warunki hospitalizacji wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentek z regionu.

W wydarzeniu wzięli udział miedzy innymi: Poseł na Sejm - Anna Kwiecień, Wicewojewoda Mazowiecki - Artur Standowicz, Dyrektor Mazowieckiego Oddziału NFZ - Zbigniew Terek, Radni Powiatu Lipskiego, Przedstawiciele Zarządu Powiatu Lipskiego oraz Komendant KP PSP w Lipsku - Tomasz Krzyczkowski.
Poświęcenia oddziału dokonał ks. Kamil Borkowski, pełniący w szpitalu posługę duszpasterską.

Organizatorami wydarzenia był Starosta Powiatu Lipskiego – Sławomir Śmieciuch i Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Lipsku – Maria Chmielnicka.

Więcej zdjęć na naszym Facebooku, tutaj: Fotorelacja z wydarzenia

  • Uczestnicy uroczystego otwarcia oddziału
    Uczestnicy uroczystego otwarcia oddziału