Biuletyn Infromacji Publicznej portal mapowy

. Valid XHTML 1.1 Poprawny CSS!

Konkurs fotograficzny „Mazowsze bliskie sercu”

Archiwum » Archiwum 2017 » Konkurs fotograficzny „Mazowsze bliskie sercu”

  • Baner
    Baner

Szanowni Państwo,

 

Jak już informowaliśmy, ruszyła XII edycja konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu”, organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz patronatem artystycznym Akademii Sztuk Pięknych.

 

Już po raz kolejny swój talent mogą zaprezentować fotografowie amatorzy, znający miejsca i wydarzenia na Mazowszu, które warto pokazać innym. Temat tegorocznej edycji konkursu - „Mazowsze. Temat rzeka” - nawiązuje do tegorocznych obchodów „Roku Rzeki Wisły” oraz nowego albumu pt. „Mazowsze z biegiem Wisły” i przewodnika o tym samym tytule wydanych specjalnie na tę okazję przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

 

Pragniemy zaprosić uczestników konkursu do podróży po naszym regionie, zwiedzania niezwykłych miejsc, tajemniczych zakątków, które warto uwiecznić na fotografii.

 

Nabór prac potrwa do 30 czerwca br. Konkurs zostanie przeprowadzony dwuetapowo. W pierwszym etapie Jury wybierze dziesięć wyróżniających się prac, których autorzy wezmą udział w weekendowych wyjazdowych warsztatach fotograficznych organizowanych wspólnie z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie. W drugim etapie spośród zdjęć wykonanych przez uczestników warsztatów Jury wybierze 3 zwycięskie prace, a laureaci zostaną wyróżnieni podczas finałowej gali i otrzymają nagrody.

 

Zasady i regulamin konkursu dostępne są tutaj.

 

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o pomoc w rozpowszechnieniu informacji o konkursie w podległych Państwu szkołach, instytucjach kultury i innych stosownych miejscach, jak również w serwisach internetowych.

 

Z Poważaniem,

 

Krzysztof Pelizg
Wydział Marketingu Terytorialnego
Departament Kultury, Promocji i Turystyki
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie
ul. Brechta 3, 03-472 Warszawa
tel. 022 59 79 532