Biuletyn Infromacji Publicznej Portal Posiedzenia.pl Portal mapowy

Archiwum 2013

Archiwum » Archiwum 2013

 • APEL WOJEWODY MAZOWIECKIEGO

  BĄDŹMY ROZWAŻNI, UŻYWAJĄC PETARD I FAJERWERKÓW.

  Dodany 30.12.2013 przez Administrator

 • Ogłoszenie o naborze

  STAROSTWO POWIATOWE W LIPSKU POSZUKUJE KANDYDATÓW NA STANOWISKO: Specjalisty ds. merytorycznych Stanowisko:

  Specjalista ds. merytorycznych Miejsce pracy: Poradnia Psychologio – Pedagogiczna Ul. Zwoleńska 12, 27-300 Lipsko

  Dodany 2.12.2013 przez Administrator

   

 • Zmiana godzin obsługi klientów w dniu 24.12.2013

  Informujemy, że w dniu 24.12.2013 roku (Wigilia Bożego Narodzenia) obsługa klientów będzie prowadzona do godziny 13.00.

  Dodany 16.12.2013 przez Administrator

 • III Mistrzostwa Powiatu Lipskiego w Tenisie Stołowym

  W mistrzostwach rozegranych na hali sportowej lipskiego gimnazjum - startowało 72 zawodników z powiatu lipskiego, w tym 64 uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i ponadgimnazjalnych. Mistrzostwa rozegrano w 5 kategoriach wiekowych. Symbolicznego otwarcia mistrzostw dokonał Starosta Lipski Pan Roman Ochyński.

  Dodany 10.12.2013 przez Administrator

 • III Mistrzostwa Powiatu Lipskiego w Tenisie Stołowym

  W sobotę 7 grudnia o godz. 9.00 w hali sportowej lipskiego gimnazjum - rozpoczną się III Mistrzostwa Powiatu Lipskiego w Tenisie Stołowym. Organizatorem mistrzostw jest Starostwo Powiatowe w Lipsku oraz Amatorskie Ludowe Towarzystwo Sportowe „Old - Boys” w Lipsku. Patronat honorowy sprawuje Starosta Lipski - Pan Roman Ochyński a medialny - "Twoje Radio Lipsko".

  Dodany 25.11.2013 przez Administrator

 • Powiat Lipski w obiektywie i rysunku zaklęty

  W środę 20 listopada 2013r. rozstrzygnięto konkurs  pod nazwą „Powiat Lipski w obiektywie i rysunku zaklęty” w części dotyczacej prac rysunkowych. Przedmiotem współzawodnictwa były prace rysunkowe prezentujące najpiękniejsze miejsca Powiatu Lipskiego. 

  Dodany 20.11.2013 przez Administrator

 • KRONIKA MAZOWIECKA

  Pismo Samorządu Województwa Mazowieckiego.

  Zapraszamy do zapoznania się z listopadowym wydaniem kroniki.

  W numerze m.in. o naszym powiecie...

  Dodany 20.11.2013 przez Administrator

 • VI edycja programu "Kubusiowi Przyjaciele Natury"

  22 października specjalnym Dniem Przyjaciół Natury rozpoczęła się szósta edycja największego programu ekologicznego dla przedszkoli – „Kubusiowi Przyjaciele Natury”. Po raz kolejny Kubuś zaprasza wszystkie przedszkola w Polsce do wspaniałej nauki i zabawy. Co czeka je w tym roku? Bezpłatne materiały edukacyjne, wiele fantastycznych pomysłów na naukę  przyrody i ekologii, świętowanie specjalnych wydarzeń, magiczny konkurs na wiosnę i wyjątkowe Certyfikaty od Kubusia. Do tej pory już ponad milion dzieci wzięło udział w programie Kubusiowi Przyjaciele Natury.

  Dodany 25.10.2013 przez Administrator

 • Roczny Programu Współpracy Powiatu Lipskiego z NGO

  Jak co roku 30 listopada mija termin uchwalenia Rocznego Programu Współpracy Powiatu Lipskiego z Organizacjami Pozarządowymi. W związku z tym serdecznie zapraszamy wszystkie organizacje działające na terenie powiatu lipskiego na spotkanie, które odbędzie się 23 października (środa) w godz. 14.00-15.30 w sali konferencyjnej w Starostwie Powiatowym w Lipsku (ul. Rynek 1).

  Dodany 22.10.2013 przez Administrator

 • Mistrzowska firma

  Towarzystwo ALTUM Programy Społeczno - Gospodarcze informuje, że realizuje projekt "Mistrzowska firma" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, gdzie można zdobyć za darmo tytuł mistrza w zawodzie oraz ukończyć kurs pedagogiczny. 
   
  Dodany 17.10.2013 przez Administrator
 • Projekty zarządzeń obszarów Natura 2000

  W związku z realizacją projektu nr POIS.05.03.00-00-186/09 pn. "Opracowanie planów zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000 na obszarze Polski", współfinansowanego przez Unię Europejską ze Środków Europejskich Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 5.3 priorytetu V Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007-2013 ...
   
  Dodany 9.10.2013 przez Administrator
 • "Powiat Lipski w obiektywie i rysunku zaklęty"

  W piątek 4 października 2013r. rozstrzygnięto konkurs  pod nazwą „Powiat Lipski w obiektywie i rysunku zaklęty” w części fotograficznej. W konkursie fotograficznym mógł wziąć udział każdy. Przedmiotem współzawodnictwa były fotografie prezentujące najpiękniejsze miejsca Powiatu Lipskiego, z uwzględnieniem w szczególności walorów przyrodniczych, kulturowych, krajobrazowych, architektonicznych czy historycznych.

  Dodany 4.10.2013 przez Administrator

 • "Nie - dla korupcji" szkolenie w Starostwie Powiatowym w Lipsku

  24 września 2013r. na sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Lipsku odbyło się szkolenie dla kierowników jednostek powiatowych oraz Naczelników Wydziałów Urzędu  dotyczące zachowań antykorupcyjnych. Zjawisko korupcji stanowi realne zagrożenie dla instytucji publicznych i ich pracowników oraz podmiotów prywatnych. 

  Dodany 26.9.2013 przez Administrator

 • Konsultacje programu współpracy na rok 2014

  Zarząd Województwa Mazowieckiego zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do konsultacji projektu „Rocznego programu współpracy Samorządu Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2014 rok”. Konsultacje przeprowadzone będą w okresie od 12 września do 11 października.

  Dodany 13.9.2013 przez Administrator

 • Obchody 74 Rocznicy Mordu Jeńców Wojennych w Dąbrowie.

  Dnia 8 września  2013 roku w Dąbrowie k. Ciepielowa odbyła się uroczystość uczczenia pamięci poległych żołnierzy Wojska Polskiego w 74 rocznicę ich bestialskiego mordu przez hitlerowskich najeźdźców. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele władz powiatu, jednostek organizacyjnych, inspekcji i straży powiatowych oraz licznie zgromadzeni mieszkańcy powiatu. 

  Zmieniony 10.9.2013 przez Administrator

 • Dożynki Powiatowo-Gminne 2013 - fotorelacja

   

   

  Dodany 29.8.2013 przez Administrator

 • Podziękowanie dla sponsorów Dożynek Powiatowo-Gminnych 2013

   

   

   

  Dodany 28.8.2013 przez Administrator

 • Zaproszenie na konferencję...

  Przewodniczący Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego zaprasza przedstawicieli Gmin, Miast i Powiatów z terenu województwa mazowieckiego na konferencję "10 lat ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie". Konferencja odbędzie się 20 września 2013 r. o godzinie 11:00 w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Siedlcach, ul. Asłanowicza 2. 

  Dodany 26.8.2013 przez Administrator

 • Powiat Lipski w obiektywie i rysunku zaklęty

  Starosta lipski zaprasza do udziału w Powiatowym Konkursie Fotografii i Rysunku pt.: "Powiat Lipski w obiektywie i rysunku zaklęty". Celem konkursu jest aktywizacja mieszkańców Powiatu Lipskiego, w szczególności przez pobudzenie ich kreatywności oraz działalności artystycznej, jak również skierowanie uwagi uczestników konkursu na walory Ziemi Lipskiej.

  Dodany 9.7.2013 przez Administrator

 • II Amatorski Wyścig Kolarski im. Kazimierza Jasińskiego

  ORGANIZATORZY II AMATORSKIEGO WYŚCIGU KOLARSKIEGO IM. KAZIMIERZA JASIŃSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY LIPSKO ROZGRYWANEGO W RAMACH OBCHODÓW DNI LIPSKA W DNIU 17.08.2013r. SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW KOLARSTWA Z TERENU POWIATU LIPSKIEGO DO UDZIAŁU W WYŚCIGU.

  Dodany 15.7.2013 przez Administrator

 • VIII FESTIWAL MUZYKI KLASYCZNEJ

  Stowarzyszenie Przyjaciół Solca nad Wisłą 

  zaprasza na 

  VIII FESTIWAL MUZYKI KLASYCZNEJ 25 - 27 LIPCA 2013

  Dodany 13.7.2013 przez Administrator

 • PO KL - nabór w niosków w ramach Poddziałania 8.1.2

  Szanowni Państwo, Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych uprzejmie informuje, iż zgodnie z Harmonogramem naborów wniosków PO KL w terminie od 11 lipca do 9 sierpnia 2013 r. odbędzie się nabór wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Priorytetu VIII "Regionalne kadry gospodarki" Poddziałania 8.1.2 "Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie - projekty konkursowe". Szczegółowe informacje znajdą Państwo w załączeniu.

  Dodany 12.7.2013 przez Administrator

 • Twoja ulubiona opowieść biblijna

  Centrum Inicjatyw Lokalnych, Klasztor Ojców Paulinów w Leśniowie oraz Tygodnik Katolicki „Niedziela” zapraszają do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym pn. "Twoja ulubiona opowieść biblijna”. Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 4-13 lat z całej Polski.

  Dodany 9.7.2013 przez Administrator

 • Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego

  W dniu 25.06.2013 r. w Starostwie Powiatowym w Lipsku odbyło się wspólne posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Powiatu Lipskiego oraz Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Lipsku. Uczestniczyło w nim 25 osób, oprócz członków Komisji i Zespołu byli obecni przedstawiciele: Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich, Powiatu Opole Lubelskie, Mazowieckiej Wojewódzkiej Komendy Policji z/s w Radomiu. Przewodniczył Starosta Lipski Roman Ochyński.

  Dodany 28.6.2013 przez Administrator

 • Komunikat Głównego Lekarza Weterynarii

  Komunikat Głównego Lekarza Weterynarii w sprawie działań Inspekcji Weterynaryjnej po ogłoszeniu wykrycia pierwszego ogniska afrykańskiego pomoru świń na Białorusi.

  Dodany 26.6.2013 przez Administrator

 • VIII edycja konkursu fotograficznego "Mazowsze bliskie sercu"

  Szanowni Państwo, ruszyła VIII edycja konkursu fotograficznego "Mazowsze bliskie sercu", organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz patronatem artystycznym Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

  Dodany 12.6.2013 przez Administrator

 • Ogólnopolska Noc Profilaktyki

  Społeczność programu Komendy Głównej Policji „Profilaktyka a Ty” zaprasza Państwa do ogólnopolskiego zrywu wzmocnienia twórczej profilaktyki. Wykonajmy przez 60 sekund wspólny gest na rynkach i placach miast i miasteczek, wielkich aglomeracji i maleńkich wsi - każdy na miarę swoich możliwości - razem - we wspólnocie obywatelskiej i społecznej - w tym samym czasie w całym kraju - 22 czerwca 2013 roku punktualnie o godz. 16.00.

  Dodany 5.6.2013 przez Administrator

 • Biała Księga Bezpieczeństwa Narodowego RP

  Biała Księga Bezpieczeństwa Narodowego RP to efekt dwuletniej pracy prawie 200 ekspertów, przeprowadzonej na polecenie Prezydenta RP w ramach Strategicznego Przeglądu Bezpieczeństwa Narodowego. W przedsięwzięcie zaangażowani byli m.in. przedstawiciele niezależnych ośrodków analitycznych, uczelni oraz struktur rządowych. W skali Polski to pionierskie opracowanie. Po raz pierwszy w jednym dokumencie spójnie przedstawiony i oceniony został cały system bezpieczeństwa państwa - obejmujący sferę obronną, ochronną, społeczną i gospodarczą.

  Dodany 24.5.2013 przez Administrator

 • Ogłoszenie Biura Rzeczy Znalezionych

  Biuro Rzeczy Znalezionych przy Starostwie Powiatowym w Lipsku informuje, że w dniu 6 maja 2013r., w Solcu nad Wisłą przy ogrodzeniu jednej z posesji przy ulicy Radomskiej znaleziono plecak turystyczny wraz z zawartością. 

  Dodany 7.5.2013 przez Administrator

 • Szczepienia ochronne lisów 3-15.05.2013

  Mazowiecki Wojewódzki Lekarz Weterynarii uprzejmie informuje, że w dniach 3-15 maja 2013 roku przeprowadzona zostanie wiosenna akcja szczepień ochronnych lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie na terenie województwa mazowieckiego. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w załączonym komunikacie.

  Dodany 29.4.2013 przez Administrator

 • Raport z ćwiczenia "Amoniak - 2013"

  Raport z ćwiczenia sztabowego Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Lipsku na temat:"Działania ratownicze w przypadku awarii linii technologicznej zawierającej amoniak - p.k. - "AMONIAK - 2013" -  przeprowadzonego w dniu 24 kwietnia 2013r. na obiekcie firmy "Scandic - Food” w Lipsku, ul. Spacerowa 8.

  Dodany 25.4.2013 przez Administrator

 • XXXVI Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

  W dniu 22 kwietnia 2013 roku w Zespole Szkół Samorządowych w Pawłowicach odbyły się eliminacje powiatu lipskiego XXXVI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Impreza zgodnie z regulaminem adresowana była do uczniów szkół  podstawowych i gimnazjalnych.

  Dodany 24.4.2013 przez Administrator

 • Europejski Tydzień Szczepień 22-27 kwietnia 2013 r.

  W dniach 22-27 kwietnia 2013 roku obchodzony będzie, już po raz ósmy, Europejski Tydzień Szczepień, kampania objęta jest patronatem Światowej Organizacji Zdrowia. Głównym celem przedsięwzięcia jest zwiększenie świadomości społecznej w zakresie szczepień ochronnych oraz ich propagowanie jako najskuteczniejszej i najbardziej opłacalnej formy zapobiegania chorobom zakaźnym i zakażeniom.

  Dodany 18.4.2013 przez Administrator

 • Podsumowanie XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

  W  dniu 20 marca 2013 roku w Lipskim Centrum Kultury odbyło się w uroczyste podsumowanie XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego 2012/2013 dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu".

  Dodany 22.3.2013 przez Administrator

 • Promesa MAC na most w Świesielicach

  W dniu 7 marca w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie Sekretarz Stanu Włodzimierz Karpiński i Wojewoda Mazowiecki Jacek Kozłowski uroczyście wręczyli promesę - Staroście Lipskiemu Romanowi Ochyńskiemu i Wicestaroście Pawłowi Jędraszkowi.

  Dodany 20.3.2013 przez Administrator

 • Stop wypalaniu traw na Mazowszu

  Od pokoleń wielu rolników po zimie wypala trawy w błędnym przekonaniu, że  spowoduje to jej szybszy i bujniejszy odrost, a tym samym przyniesie korzyści ekonomiczne. W województwie mazowieckim w ubiegłym roku straż pożarna gasiła 12188 pożarów traw. Płonęło 6912 ha nieużytków. Każda taka interwencja to poważny wydatek finansowy i zaangażowanie znacznych sił staży pożarnej.

  Dodany 19.3.2013 przez Administrator

 • XV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny - eliminacje

  Protokół z posiedzenia komisji konkursowej eliminacji powiatowych w Lipsku XV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży  pt: "Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu"

  Dodany 14.3.2013 przez Administrator

 • BIP - przerwa w działaniu usługi

  W związku z zaplanowaną w dniu 14 marca migracją Biuletynu Iinformacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Lipsku  na nowe serwery od godziny 16:05 nastąpi przerwa w działaniu do godziny 7 rano dnia następnego tj. 15 marca. Za powstałe utrudnienia z góry przepraszamy.

  Dodany 13.3.2013 przez Administrator

 • Ryszard Kalisz w Lipsku

  Poseł na Sejm RP czterech kadencji, prawnik, polityk, były Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji (V 2004 - X 2005) przybył w dn. 11.03.2013 r. z wizytą do Lipska na zaproszenie Powiatowego Zarządu SLD. 

  Dodany 12.3.2013 przez Administrator

 • Nowe busy dla niepełnosprawnych

  W 2012 roku Zarząd Powiatu w Lipsku otrzymał dofinansowanie na zakup dwóch samochodów ze środków  Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych  w ramach "Programu wyrównywania różnic miedzy regionami II" w obszarze D likwidacja barier transportowych  dla dwóch placówek pomocowych: Domu Pomocy Społecznej  w Lipsku i  Powiatowego Zespołu Placówek Pomocy Dziecku i Rodzinie w Siennie.

  Dodany 11.3.2013 przez Administrator

 • Poddziałanie 8.1.2 PO KL - ogłoszenie konkursu.

  Szanowni Państwo, Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych uprzejmie informuje, iż zgodnie z Harmonogramem naborów wniosków PO KL w terminie od 5 marca do 3 kwietnia 2013 r. odbędzie się nabór wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Priorytetu VIII "Regionalne kadry gospodarki" Poddziałania 8.1.2 "Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie - projekty konkursowe". Szczegółowe informacje znajdą Państwo w załączeniu.

  Dodany 7.3.2013 przez Administrator

 • Uaktualniony kalendarz imprez na 2013 rok.

  Informujemy Państwa, że dnia 5.03.2013 r. po spotkaniu władz powiatu oraz przedstawicieli gmin wchodzących w skład powiatu lipskiego uaktualniliśmy "Kalendarz imprez odbywających się w roku 2013 na terenie powiatu lipskiego". Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do lektury.

  Dodany 5.3.2013 przez Administrator

 • Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii

  Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Lipsku dla właścicieli stad trzody chlewnej, dotycząca realizacji Programu zwalczania choroby Aujeszkyego na terenie powiatu.

  Dodany 5.3.2013 przez Administrator

 • Rusza Radiowa Akademia Młodych III

  W marcu ruszają zajęcia w kolejnej trzeciej już edycji Radiowej Akademii Młodych. W warsztatach weźmie udział trzydziestoosobowa grupa uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu całego powiatu lipskiego i gminy Tarłów. Organizatorem RAM III jest Stowarzyszenie "DOBRO DZIECKA" przy współpracy z Twoim Radiem Lipsko.

  Dodany 5.3.2013 przez Administrator

 • "Trudne pytania - Pokonać wstyd"

  Prozdrowotna Kampania Edukacyjno - Profilaktyczna "Pokonać wstyd" skierowana jest do mieszkańców powiatu lipskiego i gminy Tarłów woj świętokrzyskie - słuchaczy lokalnej rozgłośni Twoje Radio Lipsko, do młodzieży szkolnej i osób dorosłych - rolników, pracujących oraz do osób bezrobotnych.

  Dodany 5.3.2013 przez Administrator

 • Budowa mostu na Wiśle została oficjalnie rozpoczęta

  Podpisaniem aktu erekcyjnego i symbolicznym wmurowaniem kamienia węgielnego w Kamieniu, budowa mostu na Wiśle została oficjalnie rozpoczęta. Uroczystość odbyła się 6 lutego br. Wzięli w niej udział przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Marszałkowie Województw: Lubelskiego - Krzysztof Hetman i Mazowieckiego - Adam Struzik, członkowie zarządów obu województw, radni, władze lokalne, przedstawiciele firm realizujących inwestycję.

  Dodany 22.2.2013 przez Administrator

 • Konkurs Plastyczny 2012/2013

  Celem konkursu jest uświadomienie dzieciom i młodzieży niebezpieczeństwa związanego z działaniem tlenku węgla, zwanego czadem. Konkurs adresowany jest do uczniów wszystkich szkół podstawowych i gimnazjów w wieku od 6 do 16 lat oraz uczniów szkół specjalnych, wychowanków świetlic terapeutycznych i ośrodków terapii zajęciowej - bez ograniczeń wiekowych.

  Dodany 29.1.2013 przez Administrator

 • Podsumowanie zbiórki publicznej TPZL

  Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Lipskiej "Powiśle" w Lipsku zorganizowało w terminie od dnia uzyskania pozwolenia tj. 1 lutego 2012r. do 31 grudnia 2012r. zbiórkę publiczną z przeznaczeniem zebranych środków na wsparcie cyklicznego wydawania kwartalnika "Życie Powiśla" - pisma społeczno-kulturalnego regionu lipskiego.

  Dodany 23.1.2013 przez Administrator

 • Uroczystości rocznicowe powstania styczniowego

  Jubileuszowe uroczystości patriotyczne związane ze 150 rocznicą wybuchu powstania styczniowego zainaugurowane zostały na Ziemi Lipskiej 20 stycznia 2013 r. w Jaworze Soleckim spotkaniem plenerowym.

  Dodany 23.1.2013 przez Administrator

 • Apel Wojewody Mazowieckiego

  Długotrwałe, intensywne opady śniegu, potęgowane silnym mrozem, mogą w znaczny sposób obciążać dachy i inne płaskie powierzchnie na budynkach. Spowodowane w ten sposób niebezpieczeństwo zagraża zarówno ludziom znajdującym się wewnątrz budynków, jak i przypadkowym przechodniom.

  Dodany 23.1.2013 przez Administrator

 • Ogłoszenie o konkursie w ramach Poddziałania 8.1.2 PO KL

  Szanowni Państwo, w związku z ogłoszonym konkursem ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego na składanie wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytetu VIII  "Regionalne Kadry Gospodarki", Poddziałania 8.1.2...

  Dodany 20.1.2013 przez Administrator

 • Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

  Głównym organizatorem Konkursu jest Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Honorowy patronat nad konkursem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski, a patronat medialny: dwutygodnik Agro Serwis, miesięcznik AGROmechanika,  tygodnik "Zielony Sztandar" oraz  telewizja interaktywna AGRO NEWS com.pl i TVP1.

  Dodany 20.1.2013 przez Administrator